Clear sky20 °C
2019. szeptember 15. vasárnap Enikő
Menü

Ezek a legjobb tavaszi dzsekik

Ezek a legjobb tavaszi dzsekik
A legjobb tavaszi kabátfazonok (Fotó: pinterest.com)

Lassan, de biztosan melegszik az idő, és a vastag kabátokat már reggel sem kívánjuk. Elérkezett a tavaszi dzsekik ideje, mutatjuk az öt legjobb fazont, amit 2019 tavaszán ne hagyjunk ki a gardróbunkból.

Ballonkabát

A klasszikus és megunhatatlan trencskóval nehéz melléfogni, főként, ha a kicsit elegánsabb vonal felé húz a szívünk. Amennyiben a sportos stílust kedveljük, sem árt, ha bújik a szekrény mélyén egy, szinte minden alkalomra bevethető ballonkabát. A hagyományos semlegesek színek mellett 2019 tavaszán bátran nyúlhatunk az erősebb árnyalatokhoz.

Klasszikus és megunhatatlan a ballonkabát (Fotó: pinterest.com)
Klasszikus és megunhatatlan a ballonkabát (Fotó: pinterest.com)

Bőrdzseki

Szexi, vagány és lezser - a bőrkabát ugyancsak az a ruhadarab, ami nem egy szezonra szól, és szinte minden stílushoz remekül illik. Az idei tavasz nagy kedvence a motoros dzseki, amivel egy kis rock&roll életérzést csempészhetünk a napunkba. Szerencsére ma már a műbőrből készült kabátok is gyönyörűek, és a legtöbb egyáltalán nem olcsó érzetű. Nem mellesleg, ha nem valódi bőről készült dzsekit választunk, nemcsak jót teszünk a pénztárcánknak, de még állatot sem kell érte ölni. 

Az idei tavasz nagy kedvence a motoros dzseki (Fotó: grafostylist.blog.hu)
Az idei tavasz nagy kedvence a motoros dzseki (Fotó: grafostylist.blog.hu)

Steppelt kabát

Március végén, április elején még a nagyon korai hajnalok és a késő esték megkívánják a picit melegebb dzsekit, így ilyenkor ez a fazon legjobb választás lehet. Bár a steppelt kabát alapvetően sportos, szerencsére sokat nőiesedett az elmúlt évek során, így minden stílusú outfithez találhatunk megfelelő darabot, vagyis nemcsak kiránduláshoz vagy sportoláshoz illenek. Nem véletlen, hogy a tavaszi trendek egyik oszlopos tagja 2019-ben.

Hűvösebb időben jól jön a steppelt dzseki (Fotó: pinterest.com)
Hűvösebb időben jól jön a steppelt dzseki (Fotó: pinterest.com)

Farmerdzseki

Ha az idő kezd melegedni, akkor a farmerdzseki a legjobb választás, ráadásul igazán univerzális darab, amelynek a kombinálási lehetősége szinte végtelen. A 2019-es trendelőrejelzések a koptatott farmerra szavaznak, de nem kell félni a világosabb és a sötétebb árnyalatoktól sem. A farmert farmerral stílus továbbra is hódít, tehát nyugodtan viseld őket együtt is.

Ha melegszik az idő, ideális a farmerdzseki (Fotó: grafostylist.blog.hu)
Ha melegszik az idő, ideális a farmerdzseki (Fotó: grafostylist.blog.hu)

Bomber

A bomber egyértelműen a kicsit sportosabbak választása, bár tény, hogy igencsak trendi választása, mert 2019 tavaszán valósággal elözönlötték a boltokat ezek a dzsekik. A bomber gyakorlatilag felvehető bármihez, és igazán gazdag színpalettáról válogathatunk: jöhet a klasszikus khaki zöld, de a szivárvány összes színéből választhatunk, sőt a virágmintás sem ritkaság. 

A visszatérő bomber inkább sportosabb fazon (Fotó: pinterest.com)
A visszatérő bomber inkább sportosabb fazon (Fotó: pinterest.com)

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Most olvassák

Galéria

Ez van

A hét embere

Eseménynaptár

 • Nőtt a spanyolországi ítéletidő áldozatainak a száma
  Nőtt a spanyolországi ítéletidő áldozatainak a száma
 • Szinkron-színészeket díjaztak
  Szinkron-színészeket díjaztak
 • Erdőtüzek pusztítanak Görögország déli részén
  Erdőtüzek pusztítanak Görögország déli részén
 • Több száz lopott vagy hamis útlevelet kobzott el a görög rendőrség az athéni repülőtéren
  Több száz lopott vagy hamis útlevelet kobzott el a görög rendőrség az athéni repülőtéren
 • 150 éves a Székesfehérvári Evangélikus Egyházközség
  150 éves a Székesfehérvári Evangélikus Egyházközség
 • Lezárások lesznek Újbudán, holnap világháborús bombát hatástalanítanak
  Lezárások lesznek Újbudán, holnap világháborús bombát hatástalanítanak
 • Mától folytatódik az M7-es autópálya felújítása
  Mától folytatódik az M7-es autópálya felújítása
 • Hétfőn kezdődik az Európai Mobilitási Hét
  Hétfőn kezdődik az Európai Mobilitási Hét
 • Bírósági ülnököket keresnek
  Bírósági ülnököket keresnek